Масляний обігрівач Camry CR 7810 LED з дистанційним керуванням
Ефективний масляний обігрівач з дистанційним керуванням та чітким світлодіодним дисплеєм. Це дозволяє обігрівати кімнату, де радіатори відсутні або недостатньо ефективні. Незамінний при виході з експлуатації системи опалення. Радіатор дозволяє регулювати температуру в діапазоні від 15°C до 35°, працює на 3-х рівнях потужності. Нагрівач автоматично регулює споживання енергії до заданої температури нагрівання. Для безпечного використання пристрій має захист від перегріву. Радіатор виконаний в елегантній лінії, тому його можна розмістити на місці прийому гостей вдома або клієнтів в офісі. Пристрій має пульт дистанційного керування. Версія CR 7810 має 9 нагрівальних пластин та потужність 2000 Вт.
Характеристики:
- Великий та чіткий світлодіодний дисплей
- 3 режими нагрівання 800 Вт / 1200 Вт / 2000 Вт
- Контроль температури 15°C - 35°C
- Автоматичний підбір споживаної потужності до заданої температури нагрівання
- 12-годинний таймер
- Пульт дистанційного керування (2xAAA не входить у комплект)
- 9 ребер 120x550 мм
- Звуковий сигнал зміни режиму роботи пристрою
- Міцний корпус
- Колеса для запобігання подряпинам на підлозі під час руху
- Місце для зберігання шнура
- Захист від перегріву
- Захисний вимикач на боці пристрою
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Потужність: 2000 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество секций | 9 шт |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 38 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Колесики | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴












