
Портативная туристическая газовая плита горелка с пьезозапалом Bavaria BVGC30 + Два балона (2х400мл.)
549 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: BVGC30/MA-100

Міні-туристична плита пальник від відомої компанії BAVARIA
чудова альтернатива традиційним туристичним плитам. Завдяки своїм невеликим габаритам, які після розкладання плити:
- 11x11x10см
та легкої ваги (390 г) , ви можете взяти її з собою в будь-яку поїздку - гірську поїздку, тривалу поїздку, кемпінг або вечірку на свіжому повітрі. Вона легко поміститься у будь-який рюкзак і навіть у кишеню. Незважаючи на свої невеликі розміри, в ній легко поміститься каструля або сковорода середнього розміру (максимум 20 см у діаметрі).
Плита виготовлена з алюмінію, завдяки чому вона дуже легка, всього близько 390 г , завдяки такій конструкції не потрібно турбуватися про пошкодження пристрою при падінні або високій температурі.
Плита має автоматичне п'єзоелектричне розпалювання, що дозволяє безпечно її розпалити без запальнички та сірників . Крім того, вбудована ручка дозволяє плавно регулювати полум'я.
Туристичний пальник живиться від газового картриджа . Одного балончика вистачає на 90-120 хвилин безперервного горіння

Технічні характеристики:
- Виробник: Bavaria
- Модель: BVGC30
- Паливо: ГАЗ БУТАН
- запалювання: п'єзоелектричне (інше джерело вогню не потрібне)
- джерело газу: газовий балончик (2шт В КОМПЛЕКТІ)
- регулювання полум'я
- Вага: близько 390г.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пьезорозжиг | Да |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
- Цена: 549 ₴







