Adler 7861 - компресорний осушувач повітря продуктивністю 10 літрів води на добу з LCD дисплеєм. Пристрій має 2 режими осушення: періодичний для підтримки заданого рівня вологості в приміщенні та безперервний. Осушувач оснащений точним датчиком, який показує поточний рівень вологості в приміщенні. Після висихання приміщення до очікуваного рівня вологості пристрій автоматично вимикає компресор, забезпечуючи циркуляцію повітря через працюючий вентилятор. Резервуар для води має ємність 2,0 літра, про заповнення резервуару сигналізує світловий та звуковий сигнал. Осушувач має таймер від 1 до 24 годин з функцією відкладеного старту. Витрата повітря 150 м3/год.
- Екологічна охолоджуюча рідина R290
- Дуже низький потенціал глобального потепління (GWP): 3
- Потужність осушення (30°C / 80% RH) - 10 літрів / 24 години
- Рекомендований об'єм осушення 60 м3
- Потік повітря 150м3/год
- Таймер від 1 до 24 годин з функцією відкладеного старту
- Діапазон робочих температур 5-35°C
- РК-дисплей показує поточну вологість в кімнаті
- Регулювання бажаної вологості 30-90% RH
- 2 режими осушення:
- - переривчаста робота для підтримки заданого рівня вологості в приміщенні -2%/+3%RH
- - весь час
- Функція саморозморожування
- Функція очищення повітря через знімний PP фільтр
- Один рівень швидкості вентилятора
- Про повний резервуар води сигналізує світловий і звуковий сигнал
- Бак для води 2,0 літра
- Зливний шланг для постійного сушіння в комплекті
- Зливний шланг із ПП пластику, довжина: 1м, діаметр: 10мм
- Холодоагент R290 / 45г
- Рівень шуму < 42dB(A)
- Розміри (ширина x глибина x висота): 276 x 185 x 480 мм
- Вага пристрою 9,5 кг
- Споживана потужність 280W
- Джерело живлення 220-240В~50Гц
- Шнур живлення: 180см, білий
- Матеріал корпусу: ABS
- Колір корпусу: білий



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Бак для конденсата | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем бака для конденсата | 2 л |
| Поток воздуха | 41 литр/сек |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Производительность осушения | 10 л./сутки |
| Рекомендуемый объем помещения | 60 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Таймер | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴









