Якщо ви шукаєте кухонне обладнання, яке допоможе вам приготувати страви, схожі на страви професійних кухарів, не шукайте далі! Планетарний робот Camry 4223 LCD потужністю 2000 Вт - пристрій, який назавжди змінить ваш стиль приготування їжі. Багатофункціональний, стильний і виготовлений з високоякісних матеріалів, він стане важливим доповненням до Вашого кухонного обладнання. Ви можете приготувати улюблені тістечка, соуси та креми, а також багато інших доповнень. Пристрій має велику чашу з нержавіючої сталі об'ємом 5,0 л і оснащений 6 швидкостями змішування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Планетарний міксер
- РК-дисплей показує:
- • настройка часу роботи в діапазоні 30сек. - 30 хвилин
- • настройка обертів двигуна: 1-6 швидкостей + імпульсний режим
- Нахил голови
- Велика чаша з нержавіючої сталі об'ємом 5,0 л
- Кришка від бризг
- Ручка з підсвічуванням
- 3 насадки:
- • Гак для тіста
- • Віничок для змішування
- • Збивачка для яєць
- Лопатка пластикова
- Присоски проти ковзання
- Захист двигуна від перевантаження
- Потужність 1300Вт
- Максимальна потужність 2000 Вт
- 220-240 В ~ 50 Гц
- Розміри приладу 32,5 х 22,5 х 27,0 см
- Довжина шнура живлення 105 см



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем чаши | 5 л |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.76 кг |
| Высота | 325 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴









