Тепловентилятор AD 7714 потужністю 2200 Вт ефективно вирішує проблему охолодження приміщень за рахунок частого відкривання дверей, що особливо актуально в магазинах, громадських будівлях, закладах громадського харчування та установах. Завдяки підігріву повітря, що надходить ззовні прямо на вході, зменшуються витрати на обігрів внутрішнього приміщення. Повітряна завіса AD 7714 дозволяє встановлювати дні тижня і години роботи. Пристрій оснащений функцією виявлення відкритого вікна (при зниженні температури в приміщенні на 10С пристрій автоматично вимикає опалення). Виріб має функцію автоматичного контролю температури, пристрій буде включатися і вимикатися для підтримки заданої температури в приміщенні. Пульт.
- Два рівня нагріву 1000W, 2000W
- Таймер дозволяє вибрати дні тижня і години роботи пристрою
- Годинник
- Пульт
- Автоматичне регулювання температури в приміщенні
- Діапазон температур 7-38°C
- Функція виявлення відкритого вікна
- Керамічний нагрівальний елемент
- Прилад можна кріпити на стіну
- Потужність: 2000 Вт
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Рівень шуму: 53,1 дБ з відстані 100 см
- Захист від перегріву
- Довжина шнура живлення: 132 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: C
- Вага пристрою: 2,2 кг
- Розміри: 535x218x130 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Мощность обогрева | 2200 Вт |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 218 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Уровень шума | 51 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴









