Тепловентилятор подвійного призначення: обігрівач та охолоджувач повітря.
Він може працювати на двох потужностях нагріву, а температура регулюється термостатом. Завдяки цьому кількість гарячого повітря, що випускається обігрівачем, можна регулювати відповідно до потреб користувача.
Тепловентилятор також можна використовувати як охолоджувач повітря.
Завдяки цим функціям тепловентилятор корисний як у спекотні, так і в холодні дні. Для безпеки прилад оснащений захистом від перегріву. Додатковою перевагою є те, що він працює як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні.
Дві потужності нагріву: 1000 Вт, 2000 Вт
Термостатично контролюється температура
Вибір холодного / теплого / гарячого повітря
Працює у вертикальному або горизонтальному положенні
Захист від перегріву
Індикатор живлення
Потужність 2000Вт
Живлення: 220-240В ~50Гц
Шнур живлення 1,3 м
Корпус ПП пластиковий
Колір: білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.22 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Отсек для шнура | Да |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴












