Обігрівач має чіткий РК-дисплей, що показує поточну кімнатну температуру і сенсорну панель управління.
Прийдешні холодні ночі змушують нас шукати нові джерела тепла. Коли ми шукаємо ідеальний обігрівач, у нас є багато моделей і типів на вибір, але ми рекомендуємо конвекційний скляний обігрівач з дистанційним керуванням Camry CR 7721. Це інноваційний продукт зі стильним дизайном, який задовольнить кожного шанувальника теплі температури.
2-ступенева потужність нагріву дозволяє застосовувати температуру нагріву відповідно до ваших потреб. 24-годинний таймер дозволяє встановити відкладену зупинку: період часу, протягом якого пристрій автоматично вимкнеться.
Естетична скляна поверхня легко миється, а сенсорна панель управління дозволяє швидко і зручно змінювати налаштування. Пульт дистанційного керування полегшить їх регулювання з більшої відстані і без необхідності підходити до радіатора.
Два ступені нагріву та діапазон температур від 15 до 35 °C означає, що кожен знайде ідеальну температуру для себе. Зручна ручка для перенесення дозволяє швидко змінити місце використання обігрівача.
Даний конвектор для клієнтів, які шукають естетичні та сучасні дизайнерські вироби.
Естетична скляна поверхня
LCD дисплей
Сенсорна панель управління
Пульт
Таймер 1-24 години
2 рівня нагріву 750/1500W
Діапазон температур 15-35°C
Датчик кімнатної температури
Безпечний вимикач живлення
Зручна ручка для перенесення
Захист від перегріву
Потужність: 1500 Вт
Макс. Потужність: 1500 Вт
Напруга: 220-240В ~50/60Гц
Довжина шнура живлення: 150 см
Колір корпусу: білий
Корпусна сировина: штампований чавун
Розмір виробу 50,0x69,5x19,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагревательного элемента | Монолитный |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.75 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 19.5 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Крепление на стену | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Таймер | Да |
| Тип установки | Настенный, Напольный |
Информация для заказа
- Цена: 2 249 ₴












