Обігрівач з ефективним керамічним нагрівачем.
Пристрій має таймер, який дозволяє встановити час роботи від 1 до 7 годин.
На LED-дисплеї відображається обрана температура в діапазоні 15-35 ° C і 2-й рівень потужності нагріву. Тепловентилятор гріє потужністю 1100Вт або 1500Вт. Важливимо та зручно те, що запобіжний вимикач автоматично відключає живлення в разі перекидання приладу, захист від перегріву.
Пристрій має функції охолодження нагрівача та вентилятора. А також він зручний та швидкий для переміщення завдяки переносній ручці.
LED дисплей (діоди)
Управління цифровим термостатом
Контроль температури 15-35°C
Керамічний нагрівальний елемент
Таймер 1-7 годин відраховує час до вимкнення
Два рівня потужності: 1100W, 1500W
Не можна дути холодним повітрям
Функція вентилятора
Захист від перегріву
Електронний захист від перекидання
Функція охолодження до 30 секунд
Ручка для перенесення
Площа обігріву 15м2
Живлення: 220-240В ~50Гц
Потужність: 1500 Вт
Рівень шуму <51 дБ
Розміри виробу: 19,5 х 12,0 х 20,0 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настольный, Напольный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Высота | 19.5 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Количество скоростей | 3 |
| Максимальное время установки таймера | 420 мин |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Уровень шума | 51 дБ |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴












