Розроблений для використання на критих терасах і патіо, він не призначений для обігріву приміщень. Легко збирається, все необхідне кріплення входить в комплект.
З настанням літнього сезону ми все частіше організовуємо вечірки в саду, зустрічі з друзями або інші заходи на природі. Незалежно від того, чи це весілля, пікнік для сімей з дітьми, захід для місцевої громади чи день народження в наметі, варто зацікавитися обігрівачем CAMRY CR 7737. Це продукт, завдяки якому до якого підвищимо комфорт перебування на свіжому повітрі у вечірній та пізній вечір.
Такі пристрої означають, що ми можемо довше насолоджуватися літом і більше часу проводити на вулиці чи в саду, не боячись бути холодними. Це цінне доповнення до вечірок на критій терасі чи балконі та заходів під наметом. Незважаючи на свою практичну функцію, обігрівач є ще й естетичним аксесуаром.
Металевий корпус і елегантний дизайн не завадять будь-якому облаштуванню інтер'єру. Виріб безпечний у використанні, оскільки має запобіжний вимикач на випадок падіння. Стійка, важка, кругла основа і гумові ніжки додатково захищають від такого роду загроз. Ще одна перевага – використовувати його можна до пізньої осені, а у випадку з наметами – навіть довше.
Обігрівач оснащений 2 рівнями нагріву 1000 Вт, 2000 Вт і двома кварцовими обігрівачами, які ефективно обігріють до 14 м2. Для комфорту користувачів апарат оснащений 3-ступінчастим регулюванням кута нахилу голови і регулюванням висоти в діапазоні 157-202 см. Корпус IP24 стійкий до бризок води. Нагрівальний елемент легко замінити, нагрівач має термін служби 2000 годин, доступний у продажу під символом GL7734.1.
Металевий корпус
Кварцові нагрівальні елементи
Термін служби нагрівального елемента 2000 годин
Змінний нагрівальний елемент GL7734.1
2 рівня потужності: 1000 Вт, 2000 Вт
Легко монтувати
Безпечний перекидний вимикач
Площа обігріву до 14м2
Регульована висота 157-202 см
3-ступенева вертикальна регульована головка
Стійка, важка, кругла основа 46см
Гумові ніжки
Легка заміна нагрівальних елементів
Розміри виробу: 202 х 50 х 19 см
Потужність: 1800-2000Вт
Живлення: 220-240В ~50Гц
IP24
Вага виробу: 10,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Безопасность | Защита от перегрева, Защита от влаги, Отключение при падении, Защита от детей |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь вне помещения | 14 кв.м |
| Рекомендуемая площадь помещения | 14 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Кварцевый |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.6 кг |
| Высота | 202 мм |
| Глубина | 19 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Колесики | Нет |
| Регулировка высоты | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴












