Обігрівач оснащений 3 рівнями потужності: 750W, 1250W, 2000W. Це чудовий варіант для обігріву будь-якого типу приміщення до 22 кв. Безшумна робота дозволяє розташувати його як у вітальні, так і в дитячій, як у складському приміщенні, так і в офісі.
Обігрівач з таймером є портативною альтернативою звичайному тепловентилятору, але його можна розмістити саме там, де потрібно. Тепле повітря, що піднімається від радіатора, ефективно підвищує температуру навколишнього середовища, що корисно в різних ситуаціях: і коли в кімнаті немає іншого джерела тепла, і коли джерел тепла недостатньо для людини, яка там перебуває. Конвектор добре працюватиме як в квартирах, так і в офісах. Додаткова функція повітряного потоку TURBO забезпечує швидкий розподіл повітря.
Функція вентилятора TURBO для швидкого розподілу повітря
24-годинний таймер
Контроль температури термостатом
3 рівня потужності: 750W, 1250W, 2000W
Захист від перегріву
Ручки для зручного переміщення
Стійкі ноги
Рівень шуму < 45 дБ
Довжина шнура живлення: 150 см
Колір корпусу: чорний
Сировина корпусу: метал і пластик
Потужність: 1800-2000Вт
Макс. Потужність: 2000 Вт
Напруга: 220-240В ~50Гц
Розміри виробу: 53,5 х 20,0 х 38,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 22 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагревательного элемента | Ленточный (игольчатый) |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 53.5 мм |
| Глубина | 38.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Крепление на стену | Да |
| Таймер | Да |
| Тепловентилятор | Да |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
Информация для заказа
- Цена: 2 175 ₴












