Прилад забезпечує швидке та ефективне поширення аромату, зволоження кімнати, а також може слугувати нічником у кімнаті до 25 м2. Поширення аромату, носієм якого є подрібнені частинки води, змішані з ефірною олією, Ультразвуковий аромадифузор 3 в 1 - це чудова альтернатива старим моделям такого типу пристроїв і ароматичним свічкам, якими можуть користуватися не всі. Ємність резервуара для води становить 130 мл, завдяки чому ефективність зволоження приміщення до 25 м2 становить близько 8 - 25 мл / год в залежності від обраних налаштувань.
Якщо ви любите кольорове світло і використовуєте кольоротерапію, наш дифузор може вас здивувати! Виберіть один із 7 кольорів або встановіть їх усі по черзі. Довжина шнура живлення становить 180 см, завдяки чому ви легко розмістите пристрій у зручному для вас місці. Одне заповнення водою забезпечує 4 години роботи. Функція AUTO-OFF автоматично вимикає пристрій, коли в баку немає води.
Ультразвукова технологія дозволяє швидко поширювати аромат, носієм якого є фрагментовані частинки води, змішані з ефірною олією. Приємний аромат покращує настрій, злегка зволожене повітря полегшує концентрацію та засинання, атмосферне освітлення зробить роботу та відпочинок приємнішими.
3 функції: ароматерапія, м'яке зволоження сухого повітря холодним туманом, атмосферна лампа
Ємність резервуара для води: 130 мл
Продуктивність зволоження: 25 ± 8 мл/год*
Частота ультразвуку: 2,4 МГц
Час роботи на одній заливці води: до 4 годин
Дозування масла: 1-2 краплі на бак
Виберіть ефірну олію відповідно до ваших уподобань
Рекомендована площа використання до 25 м2
Два режими зволоження:
безперервний
чергування: безперервна робота з 15-секундними перервами
Автоматичне відключення функції AUTO-OFF при відсутності води в баку
Два режими освітлення:
чергування в 7 кольорах
суцільний вибраний колір
Нічний режим: світло можна вимкнути під час роботи дифузора аромату
Захист від перегріву
Джерело живлення: вхід: 220-240 В ~ 50/60 Гц 0,35 А; вихід: 24 В 0,5 А 12,0 Вт
Розмір виробу: 97x97x121,5 мм
Шнур живлення: 180 см, білий, знімний
Тип вилки: C
Щітка для чищення в комплекті
Аромадифузор не замінить зволожувач повітря, він знизить вологість у приміщенні на 1-2% RH/24h.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Встроенный гигростат | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем резервуара для воды | 1.3 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов, Для детской комнаты, Для книг в библиотеках, художественных музеях, галереях, Для людей, страдающих аллергией |
| Рекомендуемый объем помещения | 25 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Ароматизация | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| УФ-лампа | Да |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 121.5 мм |
| Глубина | 97 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴












