Пристрій забезпечує 3 різні функії, такі як: швидке та ефективне поширення аромату, який переноситься подрібненими частинками води, змішаними з ефірною олією, зволоження повітря приміщення, а також кольорове освітнення кімнати. Ультразвуковий аромадифузор USB 3 в 1 - це чудова альтернатива старим моделям такого типу пристроїв і ароматичним свічкам, якими можуть користуватися не всі.
Ви можете легко підключити дифузор до комп'ютера, Power Bank або зарядного пристрою телефону через USB. Ємність резервуара для води становить 70 мл, завдяки чому ефективність зволоження приміщення до 25 м2 становить близько 7-20 мл / год в залежності від обраних налаштувань.
Якщо ви любите кольорове світло і використовуєте кольоротерапію, наш дифузор може вас здивувати! Виберіть один із семи кольорів або встановіть їх усі по черзі. Довжина шнура живлення становить 100 см, завдяки чому ви легко розмістите пристрій у зручному місці. Одне заповнення водою забезпечує 4 години роботи. Функція AUTO-OFF автоматично вимикає пристрій, коли в баку немає води.
Ультразвукова технологія дозволяє швидко поширювати аромат, носієм якого є фрагментовані частинки води, змішані з ефірною олією. Приємний аромат покращує настрій, злегка зволожене повітря полегшує концентрацію та засинання, атмосферне освітлення зробить роботу та відпочинок приємнішими.
Пристрій повинен бути підключений до комп'ютера, павербанка або зарядного пристрою для телефону.
3 функції: ароматерапія, м'яке зволоження сухого повітря холодним туманом, атмосферна лампа
Ємність резервуара для води: 70 мл
Продуктивність зволоження: 7-20 мл/год*
Час роботи на одній заливці води: до 4 годин
Дозування масла: 1-2 краплі на бак
Виберіть ефірну олію відповідно до ваших уподобань
Рекомендована площа використання до 25 м2
Режим постійного зволоження
Автоматичне відключення функції AUTO-OFF при відсутності води в баку
Два режими освітлення: чергування в 7 кольорах, суцільний вибраний колір
Частота ультразвуку: 3,0 МГц
Джерело живлення: кабель USB, напруга: 5V DC
Розмір продукту: 126 x 126 x 68 мм
Шнур живлення: 100 см, білий, знімний
Матеріал корпусу: пластик ABS і PP
Колір корпусу: білий / світле дерево
Аромадифузор не замінить зволожувач повітря, він знизить вологість у приміщенні на 1-2% RH/24h.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем резервуара для воды | 0.07 л |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для дома, квартиры |
| Рекомендуемый объем помещения | 25 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ароматизатор |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 7 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Дисплей | Нет |
| Тип питания | Аккумулятор |
| УФ-лампа | Да |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 325 ₴












