Пристрій забезпечує 3 різні функії, такі як: швидке та ефективне поширення аромату, який переноситься подрібненими частинками води, змішаними з ефірною олією, зволоження повітря приміщення, а також кольорове освітнення кімнати. Ультразвуковий аромадифузор USB 3 в 1 - це чудова альтернатива старим моделям такого типу пристроїв і ароматичним свічкам, якими можуть користуватися не всі. Ємність резервуара для води становить 100 мл, завдяки чому ефективність зволоження приміщення до 25 м2 становить близько 20-30 мл / год в залежності від обраних налаштувань.
Приємний запах покращує настрій, злегка зволожене повітря полегшує концентрацію та засинання, атмосферне освітлення зробить роботу та відпочинок приємнішими, наш дифузор може вас здивувати! . Довжина шнура живлення становить 180 см, завдяки чому ви легко розмістите пристрій у зручному для вас місці. Одне заповнення водою забезпечує 4 години роботи. Функція AUTO-OFF автоматично вимикає пристрій, коли в баку немає води.
Ультразвукова технологія забезпечує швидке поширення аромату, який переноситься подрібненими частинками води, змішаними з ефірною олією. Приємний аромат покращує настрій, злегка зволожене повітря сприяє зосередженню та засинанню, атмосферне освітлення робить роботу та відпочинок приємнішими.
3 функції: ароматерапія, м'яке зволоження сухого повітря прохолодним туманом, лампа настрою
Ємність резервуара для води: 100 мл
Продуктивність зволоження: 20-30 мл/год
Час роботи на одній заправці води: до 4 годин
Дозування масла: 1-2 краплі на бак
Виберіть ефірну олію відповідно до ваших уподобань
Рекомендована корисна площа до 25м2
Два режими зволоження: безперервний, чергування: безперервна робота з 30-секундними перервами
Автоматичне відключення функції AUTO-OFF при відсутності води в баку
Два режими освітлення: інтенсивно яскравий, слабкий настрій
Нічний режим: можливість відключити освітлення під час роботи аромадифузора
Захист від перегріву
Частота ультразвуку: 2,4 МГц
Джерело живлення: вхід: 220-240В ~50/60Гц 0,40А; вихід: 24 В 0,5 А
Розмір виробу: 88x88x180 мм
Шнур живлення: 180 см, білий, знімний
Тип вилки: C
Сировина для корпусу: керамічний абажур і пластикова основа
Аромадифузор не замінить зволожувач повітря, він знизить вологість у приміщенні на 1-2% RH/24h.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.7 г |
| Высота | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 8.8 мм |
| Комплектация и характеристики USB-аромаламы | |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем резервуара для воды | 0.1 л |
| Подсветка | Да |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для дома, квартиры |
| Рекомендуемый объем помещения | 25 куб. м |
| Тип | Ароматизатор |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настольный |
| УФ-лампа | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴












