Пристрій оснащений високочастотним ультразвуковим генератором, який розбиває воду на дрібні частинки діаметром 1-5 мкм.
Використовувана система вентиляції видаляє мікроскопічні частинки води в повітря, а потім під час випаровування зволожує повітря до досягнення потрібного рівня вологості. Ефект зволоження помітний у вигляді ніжного туману, що виходить із сопла приладу.
Прилад оснащений резервуаром для води для верхнього заповнення і постійно контролює і відображає поточну вологість. Зволожувач Adler 7966 оснащений функцією ароматерапії - дозатором ефірних масел.
LCD панель управління
Бак для води з верхнім заповненням
Пристрій постійно контролює і відображає поточну вологість
Продуктивність зволоження 280 мл/год
Ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мкм
Фільтр для видалення накипу в комплекті
Функція гігрометра 40-90% - високоякісний датчик встановлює цільову вологість
Функція автоматичного відключення - відсутність датчика води
Таймер - автоматичне відключення через 1-12 годин
Дисплей гасне в сплячому режимі
Функція ароматерапії - дозатор ефірних масел
3-ступеневе регулювання інтенсивності зволоження
Робоча площа до 35 м2
Ємність бака для води 4,6 л
Час роботи на одну заправку понад 16 годин
Рівень шуму <35 дБ, пристрій надзвичайно тихий для міцного нічного сну
Розміри: 20х20х30 см
Потужність 25Вт
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Встроенный гигростат | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем резервуара для воды | 4.6 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией |
| Рекомендуемый объем помещения | 35 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Таймер | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 1.36 кг |
| Высота | 30 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 715 ₴












