Ваги для ванної кімнати підходять для людей, які цінують міцні та міцні пристрої. Платформа ваг виготовлена із загартованого безпечного скла, яке витримує вагу 150 кг. Точність проведених вимірювань гарантують чотири високоякісні датчики. Крім того, ваги відрізняються від інших ваг своїм цікавим та оригінальним дизайном.
Вантажопідйомність 150 кг
Градуювання d=100 гр
Зручний для читання РК-дисплей із підсвічуванням
Платформа з безпечного загартованого скла 6 мм
Автоматичне відключення
Індикатор низького заряду батареї
Індикатор перевантаження
Індикатор помилки вимірювання
Джерело живлення: літієвий акумулятор 1 шт. x 3 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 5 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Подсветка дисплея | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴











