Дуже точні ваги для ванної кімнати, які мають ємність 150 кг.
Чудовий вибір для спортсменів, людей, які сидять на дієті, і для будь-якої іншої людини, яка піклується про свою масу тіла. Оскільки його платформа виготовлена з дуже міцного загартованого безпечного скла, він не тільки дуже безпечний у використанні, але й виглядає добре.
Його дуже висока точність (100 г) дозволяє отримати дуже точні вимірювання. Ваги оснащені функцією автоматичного обнулення та індикаторами зниженої потужності і перевантаження. Те, що він автоматично вимикається, дозволяє економити електроенергію та підвищує комфорт використання. Ще однією перевагою ваг є їх дуже читабельний екран, який дозволяє легко читати вимірювання.
Вантажопідйомність: 150 кг
Градуювання d=100 гр
Оснащений системою 4 високоточних тензодатчиків
Платформа із загартованого безпечного скла 6 мм
Великий, чіткий РК-екран
Автонуль
Автоматичне вимкнення
Індикація низького заряду батареї
Індикатор перевантаження
Живлення: 1x 3V літієвий елемент CR2032
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 31.5 мм |
| Глубина | 31.5 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴











