Ваги оснащені багатьма функціями для догляду не тільки за вагою тіла, але й за загальним станом здоров'я.
Ванні ваги AD 8154 - це набагато більше, ніж просто ваги. Баланс дозволяє перевірити гідратацію, жирову та кісткову масу та м’язову масу. На основі отриманих результатів система рекомендує кількість калорій для споживання. Ваги Adlers ідеально підходять у будь-якій ситуації, коли ви контролюєте свою вагу - і коли ви хочете схуднути, і коли ви нарощуєте м'язову масу.
Одиниці: кг/фунт/ст
Вантажопідйомність: 180 кг
Точність: 100г
Вимірювання кілограмів, жиру, гідратації, м'язової та кісткової маси
Рекомендації щодо споживання калорій
Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
Встановити програми для кожного користувача
Платформа із загартованого скла 6 мм
Розмір LCD: 2.9x7.3
Харчування: 1 батарея CR2032 (в комплекті)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота | 3 мм |
| Глубина | 29 мм |
| Ширина | 28.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикация перегрузки | Да |
| Определение содержания жировой ткани | Да |
| Определение содержания костной ткани | Да |
| Определение содержания мышечной ткани | Да |
| Расчет индекса массы тела | Да |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция памяти | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴









