Точні електронні ваги для ванної кімнати з максимальним навантаженням 180 кг. Відмінний вибір для спортсменів, тих, хто сидить на дієті та інших людей, які піклуються про свою вагу.
Виготовлена з міцного загартованого скла, оснащена нековзкою поверхнею, що забезпечує безпеку використання та естетичний вигляд. Висока точність (100 г) дозволяє точно вимірювати. Ваги мають функцію скидання результату та показників: перевантаження та розряду батареї. Автоматичне відключення допомагає економити енергію та підвищує комфорт використання. Перевагою є легкий для читання дисплей, який гарантує легке читання.
Вантажопідйомність 180 кг
Градуювання d=100 гр
Оснащений системою 4 високоточних тензодатчиків
Платформа із загартованого безпечного скла 6 мм із протиковзкою поверхнею
Розмір платформи 30х30 см
Великий чіткий світлодіодний екран
Автонуль
Автоматичне вимкнення
Розмір виробу: 30 х 30 х 2,1 см
Індикація низького заряду батареї
Індикатор перевантаження
Свіжий, елегантний дизайн
Живлення: 3 x 1,5V AAA
Батарейка в комплекті: 3 x 1,5V AAA
Свіжий, елегантний дизайн
Колір: графітово-чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 3.1 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикация перегрузки | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 340 ₴











