Дуже точні ваги для ванної кімнати, які мають ємність 180 кг. Чудовий вибір для спортсменів, людей, які сидять на дієті, і для будь-якої іншої людини, яка піклується про свою масу тіла.
Оскільки його платформа виготовлена з дуже міцного загартованого безпечного матеріалу, він не тільки дуже безпечний у використанні, але й виглядає добре. Його дуже висока точність (50 г) дозволяє отримати дуже точні вимірювання. Ваги оснащені функцією автоматичного обнулення та індикаторами зниженої потужності і перевантаження. Те, що він автоматично вимикається, дозволяє економити електроенергію та підвищує комфорт використання. Ще однією перевагою ваг є їх дуже читабельний екран, який дозволяє легко читати вимірювання. Ванні ваги отримали режим зважування дитини.
Вантажопідйомність: 180 кг/400 фунтів
Поділ: 50 г/0,1 фунта
Дисплей: LED
Колір дисплея: білий
Одиниці: кг/фунт
Режим зважування дитини
Індикатор низького заряду батареї
Індикатор надмірного навантаження
Автоматичне ввімкнення/відключення
Велика платформа для зважування: 29,5 см x 33,5 см
Джерело живлення: батарейка 4х1,5 В ААА (не входить в комплект)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 50 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Высота | 38.5 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Ширина | 36.6 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Единицы измерения | Килограммы, Фунты |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикация перегрузки | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип элементов питания | AAA |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴












