Якщо ви не довіряєте РК-екранам, або вони вам просто не подобаються, або, можливо, вони просто не підходять до дизайну вашої ванної кімнати, просто виберіть ваги AD 8151. Вам навіть не потрібно його вмикати: ви просто стоїте на ньому та читаєте результат, що є дуже зручним рішенням.
Це продукт для традиціоналістів, людей, які цінують простоту пристроїв і сучасний дизайн. Синя обробка залишається елегантною і, безумовно, підійде як для сучасної, так і для традиційної ванної кімнати. Простота використання та висока якість дозволяють довго користуватися цим продуктом.
Вантажопідйомність: 130 кг
Точність: 1000г
Ручка калібрування
Розмір: 26,5 х 26,5 см х 4,5 см
Простий у використанні
Висока якість
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 130 кг |
| Материал платформы | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Механические |
| Точность измерения | 1000 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.46 кг |
| Высота | 6 мм |
| Глубина | 27.5 мм |
| Ширина | 27.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴









