Продукт для традиціоналістів, людей, які цінують простоту приладів і відсутність зайвих прикрас. Біле покриття залишається елегантним і, безумовно, добре виглядатиме як у сучасній, так і в традиційній ванній кімнаті. Простота використання та висока якість допоможуть вам насолоджуватися цим продуктом тривалий час.
Якість елементів, що використовуються для виробництва, невеликий розмір, надійна ручка калібрування та легкість очищення, безумовно, є його найбільшими перевагами! Ви просто кладете ваги на підлогу, стаєте на них і відразу можете прочитати результат. Після використання ви можете засунути його під шафу або покласти в ящик. Для очищення використовуйте вологу тканину, а потім витріть її насухо. Дуже практично! А домашні ваги повинні бути саме такими: практичними та надійними!
Незважаючи на те, що майже всі пристрої, які нас оточують сьогодні, є електронними, не кожен побачить їх своїм першим вибором! Якщо ви не хочете пам'ятати про необхідність покупки батарейок і їх регулярної заміни, рекомендуємо наші механічні ваги! Дисплей, який відображає правильну вагу червоною лінією, не згасне раптово, а його точність до 1000 г забезпечить точні та точні вимірювання. Незважаючи на, здавалося б, делікатну конструкцію і невеликі розміри, ємність наших ваг становить 130 кг.
Ваги механічні
Вантажопідйомність: 130 кг
Точність: 1 кг
Ручка калібрування
Розміри шкали: 26,8 см х 24,2 см х 4 см
Простий у використанні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 130 кг |
| Материал платформы | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Механические |
| Точность измерения | 1000 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 4 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 815 ₴










