Люди, які піклуються про свою фігуру, бажаючі схуднути, спортсмени добре знають про необхідність контролювати вагу тіла, якщо хочуть мати фігуру мрії. Регулярне зважування – це спосіб підтримувати здорову вагу та вживати заходів для її забезпечення на ранньому етапі. На ринку представлено безліч різноманітних моделей ваг, але наша продукція обов’язково задовольнить кожного, хто, крім функціональності, цінує ще й естетику обладнання у своїх оселях та квартирах.
Турбота про своє здоров’я йде рука об руку з контролем ваги. Зайві кілограми часто є першим сигналом про те, що варто на час відкласти улюблене печиво або зменшити порцію обіду. Для регулярного зважування ми рекомендуємо бамбукові ваги ADLER AD 8173. Це пристрій, який ми хочемо тримати на видному місці або ми хочемо, щоб він займав якомога менше місця в шафах. Тому ця модель буде ідеальною.
Ваги для ванної кімнати дивують своїм зовнішнім виглядом і зверненням до природи. Завдяки бамбуковій платформі товщиною 12 мм він підійде в кімнаті, оформленій як в традиційному, так і в сучасному стилі. На ньому зручно стояти, поверхня приємна на дотик і легко чиститься. Вага також не займає багато місця.
Більшість звичайних пристроїв мають невеликий радіус дії, тому людям, які професійно займаються певними дисциплінами, або людям із зайвою вагою важко підібрати відповідне обладнання. На додаток до стильного вигляду, наш продукт має максимальну вантажопідйомність 150 кг. Ваги показують результат з точністю до 100 г, можуть фіксувати точні вимірювання.
Індикатор низького заряду батареї та індикатор перевантаження роблять його безпечним та зручним у використанні для будь-якої людини. А автоматичне автоматичне ввімкнення/вимкнення полегшує швидкий і легкий запуск ваги та допоможе вам заощадити енергію. Чіткий дисплей гарантує легке читання. А той факт, що в якості джерела живлення потрібна лише одна батарея, робить його практичним обладнанням для зважування.
Максимальна вантажопідйомність: 150 кг
Поділ: 100г
Одиниці: кг/фунт/ст
Платформа з натурального бамбука 12 мм
Індикатор низького заряду батареї
Індикатор надмірного навантаження
Автоматичне ввімкнення/відключення
Матеріал: натуральний бамбук
Розмір масштабу: 33,5 см х 30 см х 2,8 см
Живлення: 1x батарейка V3 CR2032
Через використання натурального матеріалу лусочки можуть відрізнятися за відтінком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Материал платформы | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.03 кг |
| Высота | 3.5 мм |
| Глубина | 30.5 мм |
| Ширина | 34.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Другой |
Информация для заказа
- Цена: 1 175 ₴










