Ваги мають поверхню із загартованого скла 6 мм і забезпечують вантажопідйомність до 180 кілограмів. Точність вимірювань забезпечується 4 тензодатчиками.
Завдяки виключно чистому білому кольору, він красиво виглядає в кожній ванній кімнаті. У вагах використовується високоякісний світлодіодний дисплей. Як наслідок, читання має високу контрастність і надзвичайно чітке. Цифри вирізняються світлом на білій поверхні.
Вантажопідйомність: 180 кг
Градуювання: 100г
Одиниці вимірювання: кг, фунт
Світлодіодний дисплей
Висококонтрастний дисплей
Поверхня зважування: 300 мм х 300 мм
Платформа із загартованого скла: 6 мм
Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
Автоматичне відключення
Нековзкі ніжки
Харчування: батарейки 2х 1,5 В (ААА) - в комплекті
Колір: прозорий білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 33.5 мм |
| Глубина | 4.5 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴










