Ваги для ванної мають поверхню із загартованого скла 6 мм і забезпечують вантажопідйомність до 180 кілограмів. Точність вимірювання забезпечується 4 тензодатчиками.
У вагах використовується високоякісний світлодіодний дисплей. Як наслідок, читання має високу контрастність і надзвичайно чітке. Цифри вирізняються світлом на чорній поверхні.
Вантажопідйомність: 180 кг
Градуювання: 100г
Одиниці вимірювання: кг, фунт
Світлодіодний дисплей
Висококонтрастний дисплей
Поверхня зважування: 300 мм х 300 мм
Платформа із загартованого скла: 6 мм
Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
Автоматичне відключення
Нековзкі ніжки
Харчування: батарейки 3x 1.5V (AAA) - в комплекті
Колір: сріблястий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип весов | Электронные |
| Точность измерения | 100 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 4.5 мм |
| Глубина | 33.5 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы |
| Индикация перегрузки | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип элементов питания | AAA |
| Функция автовключения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴









