Кухонні ваги MS 3159 white з унікальним отвором для підвішування дають змогу зручно зберігати їх, заощаджуючи місце на полиці або в шухляді.
Ваги оснащені функцією тарування, мають максимальну місткість 5 кг і точність вимірювання до 1 г, що робить їх ідеальними для точного зважування інгредієнтів, необхідних для приготування страв.
Максимальна місткість: 5 кг/5000 мл
Поділ: 1г/1мл
Одиниці вимірювання: г, мл, режим об’єму молока та води
РК-дисплей: 107 мм х 40 мм
Підсвічування дисплея: немає
Індикація перевантаження
Функція TARE
Автоматичне вимкнення
Зручний отвір для підвішування ваг
Платформа пластикова
Розмір поверхні зважування: 160 мм х 155 мм
Розмір пристрою: 240 мм х 150 мм
Живлення: батарейка 1x CR2032 (в комплекті)
Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы, Грамм |
| Измерение объема жидкости | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 339 ₴









