Електронні кухонні ваги з максимальним навантаженням 5 кг і точністю до 1 г ідеально підходять для приготування страв з точними пропорціями інгредієнтів.
Вони дозволяють точно зважувати навіть найдрібніші порції, що важливо для контролю за харчуванням, особливо при проблемах зі здоров'ям. Компактний розмір полегшує зберігання і перенесення. Ваги оснащені функцією автоматичного і ручного відключення, а також чітким дисплеєм. Додаткова функція розрахунку об'єму води і молока особливо корисна за відсутності мірного стаканчика.
Ємність: 5 кг
Випускний: 1г
Платформа: 14x20 см.
Великий РК-дисплей
Автоматичний нуль (функція ТАРИ)
Автоматичне вимикання/вимикання вручну
Отвір для підвішування
Джерело живлення: батарейки (в комплекті)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Компенсация тары | Нет |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | другие |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы, Грамм |
| Измерение объема жидкости | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴








