Електронні кухонні ваги з максимальним навантаженням до 10 кг ідеально підходять для зважування важких продуктів.
Їхній стильний сірий колір чудово вписується в будь-яку кухню. Завдяки високоякісному світлодіодному дисплею, ваги забезпечують високу контрастність і чіткість показань, створюючи враження, що цифри світяться на чорній поверхні.
Ємність: 10 кг
Випускний: 1г
Одиниці вимірювання: г, фунти: унції, мл, унції
Світлодіодний дисплей
Розмір дисплея: 5,7 см х 2,5 см
Висококонтрастний дисплей
Розмір поверхні: 20 см х 16 см.
Платформа із загартованого скла: 3 мм.
Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
Ручне й автоматичне вимкнення
Функція тарування
Нековзні ніжки
Живлення: батарейка 2х1,5В (ААА) - у комплекті.
Колір: сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Компенсация тары | Нет |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | AAA |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы, Грамм |
| Измерение объема жидкости | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Материал корпуса | Стекло |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴








