Електронні кухонні ваги з максимальним навантаженням до 10 кг і розміром платформи 21 см х 16,4 см.
Оснащені великим і чітким світлодіодним дисплеєм, функцією тарування і високою точністю до 1 г. Ці ваги поєднують сучасний елегантний дизайн з інноваційними функціями, роблячи їх незамінним помічником на кухні, особливо під час випікання.
Велика шкала INOX
Ємність: 10 кг
Випускний: 1г
Одиниці вимірювання: г, фунти: унції, унції, мл.
Світлодіодний дисплей
Колір дисплея: білий
Платформа ІНОКС
Корпус АБС
Розмір дисплея: 11 х 3,5 см.
Розмір виробу: 21 х 16,4 х 1,3 см.
Розмір вагової поверхні: 16,2 х 16 см.
Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
Ручне та автоматичне вимкнення
Функція тарування
Живлення: батарейка 2 х 1,5 В ААА (батарейки в комплекті)
Колір: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Компенсация тары | Нет |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | AAA |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Килограммы, Грамм |
| Измерение объема жидкости | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Материал корпуса | Стекло |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴












