Електронні кухонні ваги з максимальним навантаженням 15 кг і розміром 23,9 см х 20 см.
Ці ваги ідеально підходять для зважування великих і важких продуктів. Оснащені функцією тарування жестом руки, що робить процес зважування ще простішим і зручнішим. Високоякісний світлодіодний дисплей забезпечує високу контрастність і чіткість показань.
Ємність: 15 кг
Випускний: 1г
Одиниці вимірювання: г, мл, фунти: унції, рідкі унції.
Режим зважування молока: ml - молоко, fl'oz - молоко
Функція безконтактного тарування, що активується жестом руки
Висококонтрастний світлодіодний дисплей
Скляна платформа: 4 мм
Розмір виробу: 24 х 20 х 1,6 см.
Розмір поверхні для зважування: 20 х 19 см.
Ручне та автоматичне вимкнення
Автоматичне вимкнення через: 2 хв.
Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
Отвір, щоб повісити на стіну
Корпус АБС
Живлення: батарейка 3 х 1,5 В ААА (до комплекту не входять).
Чорний колір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Компенсация тары | Нет |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | AAA |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 25 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Унции, Миллилитры, Грамм |
| Измерение объема жидкости | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴












