Кухонні ваги Adler AD 3177w - це сучасне та стильне рішення для будь-якої кухні.
Вони оснащені великою поверхнею для зважування (16 см х 22 см), що забезпечує зручність у використанні. Ваги витримують навантаження до 10 кг, що робить їх ідеальними для зважування великих і важких інгредієнтів. Виготовлені зі скла, вони не тільки мають естетичний вигляд, а й зручні в догляді. Заряджаються через роз'єм micro USB типу C (кабель входить до комплекту), тому вам не доведеться турбуватися про батареї. Ваги дають змогу вибрати різні одиниці виміру: г, фунти: унції, унції, мл.
Ємність: 10 кг, 22:0,7 фунта:унція, 352,7 унції, 10 л
Розділ: 1 г/0,1 фунта: унція, 0,05 унції, 1 мл
Одиниці виміру: г, фунти: унції, унції, мл.
Мінімальна вага: 5 г
Функція молока
Функція тарування
Автоматичне вимкнення: 2 хвилини
Ручний перемикач увімкнення/вимкнення
Білий світлодіодний дисплей
Сенсорні кнопки
Платформа із загартованого скла товщиною 3 мм.
Розмір платформи: 16x22 см.
USB тип C - перезаряджається
USB-кабель (входить до комплекту)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Компенсация тары | Нет |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | другие |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Унции, Грамм, Фунты |
| Измерение объема жидкости | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Материал корпуса | Стекло |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴











