Електронні кухонні ваги з вантажопідйомністю до 5 кг і точністю 1 г - ідеальний інструмент для приготування страв, що вимагають точних пропорцій.
Вони допомагають зважувати навіть малі кількості продуктів і корисні для тих, хто стежить за кількістю їжі за станом здоров'я. Завдяки компактним розмірам, ваги легко зберігати та переносити. Оснащені знімною чашею об'ємом 1200 мл і великим висувним дисплеєм. Чаша з прозорого матеріалу легко миється. Ваги також мають функцію тарування та нековзні ніжки для стабільності під час використання.
Кухонні ваги з банкою
Ємність: 5 кг
Випускний: 1г
Одиниці вимірювання: г, унція, мл
Знімний мірний стаканчик
Пластиковий мірний стакан ємністю: 1200 мл/40 унцій/5 чашок.
Білий світлодіодний дисплей
Дисплей прихований до ввімкнення
Складна панель керування з дисплеєм
Індикатор низького заряду батареї та перевантаження
Ручне й автоматичне вимкнення
Автовимкнення через 2 хвилини
Функція ТАРИ
Нековзні ніжки, що не ковзають
Чашку і основу не можна мити в посудомийній машині.
Матеріал чашки: ПС.
Базовий матеріал: АБС
Розмір пристрою:
- основа: діаметр: 11,8 см х висота: 3,5 см
- чашка: ширина: 22 см (з ручкою) х глибина: 14,5 см х висота: 13,5 см
Батарея: 2 батарейки ААА по 1,5 В (не входять до комплекту)
Чорний колір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Компенсация тары | Нет |
| Конструкция тары | платформа, чаша |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Материал тары | пластик |
| Объем чаши | 5 л |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Да |
| Тип элементов питания | AAA |
| Точность измерения | 1 г |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Унции, Грамм, Фунты |
| Измерение объема жидкости | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Индикация перегрузки | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Последовательное взвешивание | Нет |
| Счетчик калорий | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Часы | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип весов | Электронные |
| Функция автовключения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴









