Кавомолка Burr потужністю 300 Вт створена для справжніх поціновувачів ароматної, свіжомеленої кави.
Пристрій має компактні розміри та сучасний дизайн, що робить його зручним для будь-якої кухні. Кавомолка працює тихо, на високій швидкості і захищена від включення без прикріпленої кришки. Для подрібнення використовуються задирки, розміщені в конічній структурі, які ефективно подрібнюють кавові зерна.
Любителі кави, такі як еспресо, капучино або латте, оцінять можливість регулювання грубості подрібнення, що дозволяє налаштувати каву за своїм смаком. Повна ємність кавомолки гарантує приготування 12 порцій кави. Наша кавомолка дозволяє вибирати з різних налаштувань помелу, від дуже тонкого до грубого. Ємність крнтейнера для кави становить до 250 грамів.
Кавомолка Burr
Ємність бункера для кавових зерен до 250 грамів
Ємність меленої кави ємністю до 100 грамів
Налаштування подрібнення від 2 до 12 порцій кави
Металеві задирки
Прозорий контейнер для кави
Ступінь подрібнення кави можна постійно регулювати, від дуже дрібної до грубої мели
Без вимикача безпеки контейнера для подрібненої кави
Антивібраційні гумові ніжки
Потужність: 150 Вт
Максимальна потужність: 300 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем контейнера для зерен | 250 г |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Регулировка степени помола | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Таймер | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴












