Ручний пилосос ADLER AD 7048 - професійний високопродуктивний пристрій, що ідеально підходить для зручного прибирання багатьох приміщень і салонів автомобілів.
Якісний безмішковий пилосос підійде в кожен будинок. Бездротова конструкція дасть змогу пропилососити всю квартиру або офіс без необхідності шукати розетки. Зручна ручка і невелика вага приладу дають змогу легко переміщати його між приміщеннями, що прибираються.
Завдяки настінному кронштейну, що йде в комплекті з пристроєм, вам не доведеться турбуватися про те, що подряпає підлогу або не вистачить місця для зберігання пилососа! Пристрій також оснащений функцією TURBO для видалення пилу з килимів і оббивки, а також технологією подвійної циклонної фільтрації. Завдяки вбудованому підсвічуванню ви зможете знайти навіть найдрібніші забруднення. Пристрій має світлодіодний дисплей, який показує рівень заряду батареї.
2 режими роботи -
Висока: 18 000 Па (15 хвилин роботи)
Низька: 10 000 Па (30 хвилин роботи)
Головка з рухомою електрощіткою і підсвічуванням - полегшує прибирання пилососом
Пилозбірник: 0,8 л.
НЕРА-фільтр
Включено:
Пензель 2-в-1,
Щілинна щітка, Настінний кронштейн
Змінна літієва батарея
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Потужність: 200 Вт
Максимальна потужність: 350 Вт
Матеріал корпусу: Пластик
Колір: Білий, Чорний, Червоний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Объем пылесборника | 0.8 л |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертикальный |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Цельная |
| Тип уборки | Сухая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 116.5 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Нет |
| Функция памяти | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Время работы | 30 |
| Мощность | 200 Вт |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 199 ₴











