Кожен, хто не може уявити день без улюбленої кави, добре знає, як подрібнення зерен безпосередньо перед їх використанням ідеально підкреслює та виявляє глибокий смак напою.
Тому, якщо ми хочемо підняти заварювання кави на більш високий рівень, варто вибрати кавомолку ADLER AD 4450. Холодний ранок з ароматним еспресо, який дає енергію на роботу, або вечір з друзями за ніжним латте чи капучино зробить кожен день приємним.
Свіжий помел кавових зерен дозволяє витягти есенцію та аромат, забезпечуючи новий смаковий досвід. Незалежно від того, п'єте ви гарячу чи холодну каву, з молоком або без нього, ви відчуєте різницю в смаку напою, приготованого відразу після подрібнення зерен.
Кавомолка має сучасний дизайн, тиху роботу та високу ефективність. Прозорий контейнер для зерна дозволяє контролювати їх кількість. Крім того, пристрій не вмикається, поки не одягнена кришка. Автоматизація процесу подрібнення можлива завдяки задиркам у конічній структурі, які ефективно подрібнюють зерна. Після завершення роботи кавомолка автоматично вимикається.
Окрім елегантного дизайну та простоти використання, кавомолка має 31 налаштування для регулювання ступеня подрібнення кави. Це дозволяє готувати каву з різним ступенем помелу, що підходить для різних методів заварювання, включаючи: фільтр-кавоварку, French Press, Cezve, еспресо-машину, сифон або традиційно наливати в кухоль. Таймер дозволяє безперервно працювати до 25 секунд, протягом яких ви можете отримати 44 грами дрібно та 75 грамів грубо подрібненої кави.
Різні рівні подрібнення впливають на кінцевий смак кави, аромат, інтенсивність та поєднання з молоком та іншими добавками. Готуючи напої вдома, ви наближаєте їх смак до тих, що подаються в кафе, і це стане приємним сюрпризом для домочадців та гостей.
Кавомолка Burr
Конічний задир з нержавіючої сталі (SUS420)
Ємність бункера: 300 грамів
31 налаштування шліфування
Чудово підходить для приготування кави:
У Чезве
В еспресо-машині
Через сифон
У фільтрі кавоварки
Налийте
У французькій пресі
Таймер до 25 секунд безперервної роботи
Продуктивність:
44 грами тонкої кави за 25 секунд
75 грамів грубої кави за 25 секунд
Автоматичне відключення
Максимальна потужність: 300 Вт
Номінальна потужність: 200 Вт
Розміри: Ширина: 12 см Глибина: 18,5 см Висота: 31,5 см
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: Чорний / Сріблястий
Колір шнура живлення: чорний
Довжина шнура живлення: 80 см
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем контейнера для зерен | 300 г |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Регулировка степени помола | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 315 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Таймер | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴












