Елегантний міксер CAMRY CR 4218 потужністю 300 Вт є незамінним інструментом для тих, хто пече торти та печиво.
Пристрій дозволяє використовувати його з 5 різними швидкостями, залежно від того, яку їжу ви готуєте. Завдяки цьому міксер можна використовувати як для змішування борошна з іншими інгредієнтами, так і для збивання яєчних білків. При необхідності можна використовувати функцію TURBO. Міксер дуже практичний і надійний, що дозволяє використовувати його протягом тривалого періоду без ризику поломки.
Шанувальники кулінарії, особливо ті, хто любить випікати, повинні придбати міксер CAMRY CR 4218. Завдяки цьому міксеру ви зможете швидко приготувати торт або печиво. Це також чудова ідея для подарунка, оскільки він не тільки функціональний, але й виглядає стильно. Елегантна чорна обробка, міцний корпус та елементи з нержавіючої сталі роблять цей міксер гарним на будь-якій кухні.
Пристрій з максимальною потужністю 800 Вт може легко обробляти будь-яку кількість тіста. Випічка вимагає великої точності, оскільки навіть найменша помилка може спричинити невдачу. Ось чому наш міксер має п'ять швидкостей, які можна зручно налаштувати під кількість та тип змішаних інгредієнтів. Іноді делікатні продукти вимагають м'якого змішування, або можуть виникнути проблеми зі збиттям вершків або ретельно змішаним тістом.
Потужність 300 Вт
5 швидкостей
Кнопка TURBO
Кнопка ВИЛУЧЕННЯ
Гачки для тіста та збивачі в наборі
Гачки та збивачі для тіста з нержавіючої сталі - SUS304
Гачки та збивачі для тіста довжиною: 18,5 см
Тип штекера: C
Функції
Змішування
Піна для збивання
Замішування тіста
Довжина шнура живлення: 115 см
Колір шнура живлення: чорний
Розмір продукту: 29,5 см x 9,2 см x 19 см
Джерело живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
Тип плагіна: C
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 4 |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Режим Турбо | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип миксера | Ручной |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Венчики для взбивания | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.15 м |
| Защита от случайного отсоединения насадок | Да |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.15 кг |
| Высота | 295 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Ширина | 92 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴











