Дуже зручний міксер потужністю 750 Вт є незамінним інструментом для тих, хто пече торти та печиво.
Цей міксер дозволяє використовувати 5 різних швидкостей, залежно від того, яку їжу ви готуєте. Завдяки цьому його можна використовувати як для змішування борошна з іншими інгредієнтами, так і для збивання яєчних білків.
При необхідності ви можете скористатися функцією TURBO, яка забезпечує швидке і ефективне змішування. Міксер дуже практичний і надійний, тому його можна використовувати протягом тривалого періоду часу без ризику поломки.
5 налаштувань швидкості
Функція "Турбо"
Кнопка "Вийняти" дозволяє зручно знімати аксесуари
Гачки та збивачі в наборі
Гачки та збивачі з нержавіючої сталі - SUS304
Гачки та збивачі - надзвичайно довгі: 21 см
Номіна потужності: 300 Вт
Максимальна потужність: 750 Вт
Джерело живлення: 220В-240В ~50Гц
Тип штекера: C
Функції
Змішування
Піна для збивання
Замішування тіста
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 4 |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Режим Турбо | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип миксера | Ручной |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Венчики для взбивания | Да |
| Защита от случайного отсоединения насадок | Да |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.98 кг |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴












