Планетарний кухонний комбайн ADLER AD 4226 - ідеальний продукт для всіх шанувальників випічки.
Це кухонний комбайн, який самостійно змішує всі інгредієнти, без потреби тримати його, і оснащений частинами, які полегшують роботу на кожному етапі приготування торта. Так! Наш продукт стане незамінним на будь-якій кухні, і вам достатньо використати його лише один раз, щоб зрозуміти, що він має залишитися у вашому арсеналі кухонної техніки. Подаруйте собі або своїм близьким трохи комфорту!
Багатофункціональний комбайн є основою роботи на більшості кухонь. Поєднуючи кілька функцій і займаючи невелику кількість місця, він є ідеальною альтернативою для малих кухонь. Сам комбайн виглядає дуже елегантно, тому ви можете сміливо залишати його на кухонній стільниці. Кнопка нахилу та селектор швидкості розташовані в легкодоступному місці збоку пристрою, що підвищує комфорт роботи. Зображення над ручками підказують, які частини краще використовувати для збивання вершків, яєць або змішування тіста. Нахил головки дозволяє легко зняти миску з підготовленим тістом або вершками. Стабільні присоски запобігають ковзанню пристрою по кухонній стільниці. Кришка проти бризок захистить кухонну стільницю від забруднень, що є типовою проблемою традиційних змішувачів. Підтримання чистоти цього продукту також не вимагає великих зусиль. Всі аксесуари можна мити у воді з миючим засобом. Зовнішні частини та корпус можна чистити кухонним рушником або м’якою тканиною.
Планетарний рух змішування
6 швидкостей
Нахил голови
Чаша з нержавіючої сталі 3,0 л
Кришка для сплесків
3 вкладення:
• Гачок для замішування
• Перемішувач
• Яєчний вінчик
Пластиковий шпатель
Можна мити в посудомийній машині:
Дозволено: миска, яєчний віночок
Не можна мити в посудомийній машині: гачок для замішування, мішалка
Захист від перевантаження двигуна
Стабільні присоски
Потужність 700 Вт
Максимальна потужність 1200 Вт
220-240 В ~ 50/60 Гц
Компактний розмір, який легко вписується в ящик (ДхШхВ): 31,8 x 19,2 x 24,8 см
Колір: білий
Міцна сировина корпусу: ABS-пластик
Довжина шнура живлення 100 см
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 6 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Высота | 248 мм |
| Глубина | 318 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Параметры чаши стационарного миксера | |
| Объем чаши | 3 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Венчик для взбивания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Лопатка | Да |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Насадка для замеса теста | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Тип управления | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 2 600 ₴












