Корисний бутербродний тостер потужністю 1300 Вт. Він дозволяє приготувати два бутерброди одночасно.
Спеціальне покриття на нагрівальних пластинах запобігає прилипанню їжі до них, що значно полегшує підтримку пристрою в чистоті. Термостат сигналізує про достатній нагрів пластин, контролює температуру і підтримує її на стабільному рівні протягом усього процесу підсмажування. Завдяки цьому бутерброди виходять хрусткими та золотистими.
Сендвіч-тостер можна зберігати у вертикальному положенні для зручності користувача.
Сендвіч-майор для двох великих бутербродів
Антипригарні тарілки
2 контрольні вогні для живлення та підки
Вертикальне зберігання
Протиковзкі гумові ніжки
Прохолодна сенсорна ручка
Розмір нагрівальної пластини 28,5 см x 15,2 см
Розміри пристрою 24,5*29,5*10,5 см
Напруга живлення: 220-240 ~50/60 Гц
Номінальна потужність: 900 Вт
Максимальна потужність: 1300 Вт
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип нагреваемой поверхности | Сэндвич панели |
| Тип прибора | Сендвичница |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 105 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 152 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 285 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Кнопка блокировки | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴












