Ефективний тостер потужністю 1100 Вт з РК-дисплеєм, в якому можна приготувати два тости одночасно.
Ручка регулювання підсмажування дозволяє готувати тости так, як вам подобається. Завдяки цьому вони виходять такими хрусткими, як і повинні бути. Піддон для крихт допомагає підтримувати в чистоті пристрій, а також місце, де готується їжа. Коли тостер знаходиться на положенні, його корпус залишається прохолодним - це один з факторів, що підвищує безпеку експлуатації пристрою. Процес підсмажування можна зупинити за допомогою кнопки СКАСУВАТИ.
Тостер також має бонусну функцію, що підвищує його корисність - гриль для розігріву булочок і знімний піддон для крихт. Найбільша перевага цього продукту в тому, що він має решітку для розігріву булочок! Це заощадить час на кухні. Просто оберіть потрібну кнопку, і через кілька хвилин ви насолоджуватиметеся гарячими булочками, як прямо з духовки!
Тостер з LCD-дисплеєм
LCD-дисплей показує:
рівень підсмажування
час тостів
обрану функцію
6 рівнів підсмажування
3 функції:
STOP
REHEAT (підігрів)
DEFROST (розморожування)
Решітка для підігріву булочок
Автоматичне вимкнення
Функція автоматичного викидання тостів
Знімний лоток для крихт
Протиковзкі ніжки
Вбудоване зберігання шнура
Розмір слота для скибок: 14,0 x 12,0 x 3,5 см
Блок живлення: 220-240 В ~ 50-60 Гц
Номінальна потужність: 685-815 Вт
Максимальна потужність: 1100 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerlach |
| Страна производитель | Чехия |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Электричество |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 2 |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Высота | 140 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Звуковой сигнал | Да |
| Кнопка отмены | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 640 ₴










