Ефективний тостер потужністю 1000 Вт, в якому можна приготувати два тости одночасно. Регулятор підсмажування дозволяє готувати тости так, як вам найбільше подобається, щоб вони були саме такими хрусткими, як потрібно.
Піднос для крихт допомагає підтримувати пристрій та робочу поверхню в чистоті. Корпус тостера залишається прохолодним під час роботи, що підвищує безпеку експлуатації, запобігаючи випадковим опікам. Процес підсмажування можна зупинити за допомогою кнопки CANCEL.
Ви зазвичай починаєте день з теплого сніданку? Любите тости на вечерю? Віддаєте перевагу смачному і хрусткому доповненню до улюбленого салату? У нас є щось саме для вас! Тостер AD 3222 - це продукт для всіх, хто цінує тости з варенням або гарячі булочки на сніданок! Стильний пристрій, який вражає своєю функціональністю, а також буде красиво виглядати на будь-якій кухні. За кілька хвилин ви можете здивувати свою сім'ю запахом теплого хліба, який збагатить кожен прийом їжі. Висока якість продукту дозволить вам насолоджуватися ним протягом багатьох років!
Найбільшою перевагою цього продукту є той факт, що ви також можете використовувати його для розморожування хліба. Це допоможе заощадити продукти, а також час на кухні. Просто скористайтеся функцією розморожування, і через кілька хвилин ви зможете насолодитися хлібом, подібним до того, що взято прямо з духовки. Після досягнення відповідного рівня підсмажування хліба пристрій автоматично вимкнеться. Однак, якщо ви помітили під час випічки, що хліб ідеальний, ви можете скористатися кнопкою STOP, яка автоматично вимкне тостер. Приємного апетиту!
Корпус з нержавіючої сталі
7 рівнів потемніння
3 функції:
- ЗУПИНИТИ
- ПІДІГРІВАТИ
- РОЗМОРОЗИТИ
3 контрольні лампи
Сітка для грілки булочки
Автоматичне вимкнення
Функція автоматичного спливаючого вікна
Знімний лоток для крихт
Протиковзання ніг
Вбудоване сховище шнура
Розмір прорізу: 13,0x10,5x3,0 см
Потужність nom.600W-700W
Потужність макс.1000 Вт
Блок живлення 220-240 В ~ 50-60 Гц
Корпус з нержавіючої сталі
Колір: сріблястий
Довжина шнура живлення: 82 см
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Электричество |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 2 |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 105 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Звуковой сигнал | Да |
| Кнопка отмены | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддон для крошек | Да |
| Решетка для подогрева булочек | Да |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 325 ₴












