Класичний електрочайник об’ємом 1 літр стане в нагоді на будь-якій кухні, в офісі та студентському гуртожитку.
Для безпеки він оснащений функцією автоматичного вимкнення, яка захищає чайник від википання і вимикає його відразу після закипання води.
Чайник обладнаний фільтром, який затримує осад, що покращує смак і якість води. Його функціональність підвищується завдяки стійкій основі та яскравому індикатору рівня води. Дуже зручний завдяки плоскому дну та поворотній основі на 360 градусів. Має елегантний молочно-кавовий колір. Чайник може похвалитися потужністю 850 Вт.
Макс. ємність: 1,0 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Осадовий фільтр
Контрольна лампа
Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правшів, так і для лівшів.
Автоматичне вимкнення
Поворотна основа на 360°
Корпус із міцного поліпропілену.
Компактна опорна плита з відділенням для шнура
Перемикач відкритої кришки
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 66 см.
Номінальна потужність: 8500 Вт
Потужність макс. 850 Вт
Розміри виробу: 21,0 х 19,0 х 15,0 см.
Колір: бежевий
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.66 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Ширина | 455 мм |
Информация для заказа
- Цена: 660 ₴












