Гарна цитрусова соковижималка потужністю 40 Вт. Це дозволяє швидко та ефективно приготувати свіжий сік лимонів, апельсинів або грейпфрутів.
Сито, поміщене на горщик, зупиняє м'якоть і камені, що заважають їм потрапити до соку. Завдяки правому та лівому обертанню кожна крапля буде витягнута з плодів. Дуже практичним і зручним рішенням є той факт, що пристрій включається автоматично, коли на нього чиниться тиск, і він вимикається, коли фрукти видаляються. Захисний чохол запобігає появі соку на столі або на всій кухні.
Соковижималка для цитрусових AD 4012 має два прес-шишки, які відповідають плодам різного діаметру. Ємність 1.2 л дає можливість приготувати сік для всієї родини за один пуск. Відділення кабелю живлення. Сито для контролю целюлози. Всі деталі, крім частини двигуна, можна мити в посудомийній машині.
2 прес-шишки для малих і великих цитрусових
Автоматичний запуск/зупинка
Праве та ліве обертання збільшує кількість соку
Сито для м'якоті, яке відокремлює сік від м'якоті
Кришка банки
Система зберігання шнурів
Посудомийна машина
Велика ємність: 1,2 л
Тип штекера: C
Номінальна потужність: 40 Вт
Максимальна потужність: 60 Вт
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для сока | 1.2 л |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Резервуар для сока | встроенный |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Реверс | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |
| Комплектация | |
| Количество конусных насадок | 2 |
| Кувшин для сока | Да |
Информация для заказа
- Цена: 725 ₴












