Функціональна та компактна соковижималка MS 4126 потужністю 600 Вт дозволяє готувати сік як з фруктів, так і з овочів, підтримуючи здорове харчування.
Сік фільтрується через сито з невеликими сітками, які утримують тверді частини фруктів та овочів подалі від соку. Сито виготовлено з нержавіючої сталі, завдяки чому в резервуар для соку потрапляє лише чистий сік, який містить величезну кількість вітамінів. М'якоть, кісточки, насіння та інші залишки відокремлюються від соку і переходять до окремого резервуара об'ємом 1,5 л. Захисний замок не дозволяє увімкнути пристрій, якщо він зібраний неправильно, що забезпечує додаткову безпеку. Резервуар для соку об'ємом 0,45 л оснащений кришкою, щоб запобігти неконтрольованому розбризкуванню соку. Соковижималка MS 4126 дозволяє дуже швидко приготувати сік з фруктів та овочів діаметром до 65 мм, а більші слід нарізати перед введенням у годівницю. Для більшої зручності елементи соковижималки можна мити в посудомийній машині.
Ця соковижималка є ідеальним вибором для тих, хто цінує здорове харчування та бажає швидко і легко приготувати свіжий сік з улюблених фруктів та овочів. Елегантний дизайн і висока продуктивність роблять її незамінним помічником на кухні.
Максимальна потужність 600 Вт
Номінальна потужність 400 Вт
Діаметр годівниці 65 мм
Негайно вичавлює сік
Сітчастий фільтр з нержавіючої сталі для гладкого соку
Система проти крапель для легкого зливу соку
Бак для соку в комплекті (0,45 л)
Колектор целюлози великої ємності (1,5 л)
3-ступінчастий перемикач
Блокада безпеки
Стабільні, стійкі до ковзання присоски
Швидке та легке очищення - всі елементи, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині
Висока довговічність
Довжина шнура живлення: 105 см
Колір шнура живлення: сірий
Тип штекера: C
Потужність: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Колір: сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 1.5 л |
| Объем резервуара для сока | 0.45 л |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Резервуар для сока | внешний |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип прибора | Комбинированная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 65 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.05 м |
| Загрузочный лоток | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Индикатор уровня сока | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Отсек для шнура | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |
| Комплектация | |
| Количество конусных насадок | 2 |
| Кувшин для сока | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴










