Завдяки передовій технології ця соковижималка пропонує вражаючий рівень екстракції соку до 75%, що означає, що ви можете насолоджуватися більш повним і поживним напоєм.
Незважаючи на виняткову продуктивність, соковижималка Adler AD 4130 має компактний корпус двигуна, який займає лише 15 сантиметрів ширини у вашому кухонному просторі. Це дозволяє насолоджуватися всіма перевагами вичавлення соку, не займаючи багато місця на прилавку.
Ця соковижималка оснащена функцією втягування гвинта, що робить її надзвичайно простою у використанні. У разі будь-якого блокування просто використовуйте цю функцію, щоб усунути перешкоди та продовжити процес вичавлення. Більше того, завдяки тихій роботі, яка коливається близько 64 децибел, ви можете насолоджуватися свіжим соком без зайвого шуму. Соковижималка Adler AD 4130 оснащена ефективним двигуном постійного струму, який гарантує продуктивність та надійність під час вичавлення соку. Крім того, протиковзкі ніжки забезпечують стабільність пристрою під час роботи, що підвищує безпеку та комфорт використання.
Пристрій пропонує точний контроль швидкості обертання в діапазоні від 90 до 105 обертів на хвилину, залежно від навантаження, що дозволяє оптимально адаптувати процес вичавлення до типу фруктів або овочів. Ємність контейнера для соку становить 650 мл, а контейнера для м'якоті - 950 мл, що дозволяє готувати більшу кількість соку без необхідності часто його спорожняти. Повільна соковижималка Adler AD 4130 - це ідеальний інструмент, який дозволить вам насолоджуватися свіжим і поживним соком щодня, зберігаючи при цьому зручність та ефективність. Це не просто пристрій для приготування соку, це інвестиція у ваше здоров'я та благополуччя.
AD 4130 повільна соковижималка
Повільна соковижималка з високим врожайністю соку (до 75% екстракції за вагою) для більш повноцінного харчування
Компактний корпус шириною всього 15 см
Механізм гвинтового пресування
Тихий працюючий двигун постійного струму (двигун постійного струму)
Функція реверсу гвинта
Тиха робота ~64db порівняно з традиційною соковижималою*
Ефективний двигун постійного струму
Швидке та легке очищення, лише 4 елементи для прання
Протиковзкі ніжки
Швидкість обертання: 90-105 об/хв (залежно від навантаження)
Ємність контейнера для соку: 650 мл
Ємність контейнера для целюлози: 950 мл
Ось найважливіші переваги дієти, багатої соками:
Підтримує втрату ваги
Багатство поживних речовин
Покращує процеси травлення
Очищення тіла
Зниження рівня цукру в крові
Поліпшення стану шкіри
Розширення асортименту споживаних овочів
Покращення спортивних результатів
Потужність: 150 Вт
Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 105 об/мин |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 0.95 л |
| Объем резервуара для сока | 0.65 л |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Резервуар для сока | внешний |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип прибора | Шнековая |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический выброс мякоти | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Форма загрузочной горловины | Овальная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴












