Функціональна та компактна соковижималка потужністю 800 Вт дозволяє готувати соки з фруктів та овочів.
Завдяки своїм розширеним функціям приготування здорових і свіжих соків в домашніх умовах стає надзвичайно простим і приємним. Фільтрація відбувається через тонке ситечко з нержавіючої сталі, яке зберігає тверді елементи. Таким чином, тільки сік, що містить найбільше вітамінів, потрапляє в контейнер, що входить до комплекту. М'якоть та залишки насіння розділяються на другу ємність об'ємом 1,5 л.
Adler AD 4132 - це соковижималка, яка відповідає всім потребам сучасної кухні. Його ефективність, простота використання та швидке очищення роблять його ідеальним вибором для тих, хто цінує здоровий спосіб життя. Соковижималка забезпечена захисним замком, який не дозволяє увімкнути пристрій, якщо він неправильно зібраний. Завдяки високій потужності двигуна та великій ємності контейнера для соку, ви можете швидко приготувати значну кількість напою. Виберіть Adler AD 4132 і насолоджуйтеся свіжими соками, повними вітамінів щодня!
Максимальна потужність 800 Вт
Номінальна потужність 400 Вт
Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі
Леза з титановим покриттям
Діаметр годівниці 65 мм для цілих фруктів та овочів
Відразу ж вичавлює сік з цілих яблук, моркви та інших фруктів
Сітчастий фільтр з нержавіючої сталі для гладкого соку
Система ANTI-DRIP для легкого зливу соку
Бак для соку в комплекті (0,45 л)
Колектор целюлози великої ємності (1,5 л)
3-ступінчастий перемикач
Блокада безпеки
Стабільні, стійкі до ковзання присоски
Швидке та легке очищення - всі елементи, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині
Висока довговічність
Довжина шнура живлення: 105 см
Колір шнура живлення: чорний
Тип штекера: C
Потужність: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Колір: темно-сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 1.5 л |
| Объем резервуара для сока | 0.45 л |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Резервуар для сока | внешний |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Fast-food, Уличная торговля |
| Тип прибора | Комбинированная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический выброс мякоти | Да |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.05 м |
| Загрузочный лоток | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Индикатор уровня сока | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Реверс | Да |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴












