Невелике портативне радіо, яке можна використовувати вдома, на роботі або на відкритому повітрі.
Обертова телескопічна антена полегшить пошук улюбленої радіостанції під час налаштування частот. Радіо працює як на частотах FM (88-108 МГц), так і на частотах AM (530-1600 кГц). Пристрій можна використовувати як у приміщенні (підключення до розетки 230 В), так і на відкритому повітрі (4 батареї LR06).
Якщо ви не хочете турбувати інших під час прослуховування музики або радіопрограми, ви можете зробити це за допомогою навушників, оскільки радіо оснащене роз'ємом для навушників 3,5 мм.
Вмикач з безперервним регулюванням гучності
Керування тюнером
Роз'єм для навушників 3,5 мм
ФМ
AM
Потужність: 2 Вт
Опір: 8 Ом
Роз'єм для навушників 3,5 мм
FM: 88-108 МГц,
AM: 530-1,600 кГц
Керування тюнером
Вмикач з безперервним регулюванням гучності
Потужність: 4 x LR06 (AA)
230В ~50Гц
Тип штекера: C
Розміри продукту: 22,6 x 5,6 x 12 см
Колір корпусу: чорний / сріблястий
Матеріал корпусу: пластик
Колір кабелю: чорний
Довжина кабелю: 140 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности | Выход на наушники |
| Питание | AA |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карманный приемник |
| Тюнер | Цифровой |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 226 мм |
| Ширина | 56 мм |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴









