Ефективний та енергоощадний міні-чайник потужністю 1350–1600 Вт.
Дозволяє швидко закип'ятити воду для приготування чаю або кави на двох. Невеликий розмір та низьке енергоспоживання роблять чайник чудовим вибором як для подорожуючих, так і для тих, хто хоче зекономити свої гроші.
Міні-чайник дуже зручний завдяки стійкій підставці, великому та яскравому індикатору рівня води та контрольній лампочці. Дозволяє закип'ятити навіть 200 мл води. Після закипання води чайник автоматично вимикається, забезпечуючи безпеку користувача. Чайник AD 1272 оснащений вбудованим антинакипним фільтром, який запобігає утворенню кальцієвих відкладень, що покращує смак і якість кип'яченої води.
Макс. ємність: 1,0 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Осадовий фільтр
Контрольна лампа
Покажчик рівня води
Автоматичне вимкнення
Поворотна основа на 360°
Корпус із міцного поліпропілену.
Компактна опорна плита з відділенням для шнура
Перемикач відкритої кришки
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 66 см.
Номінальна потужність: 1350 Вт
Потужність макс. 1600 Вт
Розміри виробу: 18,0 х 18,0 х 14,5 см.
Білий колір
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.66 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴












