Чайник з регульованою температурою дозволяє як кип'ятити, так і нагрівати воду в діапазоні від 40 до 100 градусів Цельсія, що корисно при приготуванні трав'яних настоїв, заварюванні деяких видів чаю та в інших ситуаціях, коли кип'ячену воду потрібно трохи остудити перед використанням.
Температура контролюється кнопками на чайнику та відображається на РК-дисплеї.
Чайник AD 1285 оснащений термозахистом, який запобігає перегріву пристрою. Додатково користувача сповіщає про закипання води звуковий сигнал.
Електричний чайник з РК-дисплеєм і регулюванням температури.
РК-дисплей температури
Регульована температура приготування 40-50-60-60-70-80-90-100°C.
Функція підтримання тепла 40-50-60-70-80-90-100°C
Звуковий сигнал під час запуску та після закипання
Функція підтримки тепла протягом 2 годин.
Повністю знімна кришка для легкого очищення.
Сім кольорів контрольної лампи
Фільтр проти накипу
Захист від перегрівання
Поворотна основа на 360°
Корпус зі скла та нержавіючої сталі
Довжина шнура живлення: 75 см
Ємність: 1,7 л
Потужність: 1850-2200 Вт
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь, Стекло |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.75 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 187 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴












