Стаканний блендер AD 4085 потужністю 1000 Вт - це ефективний пристрій для швидкого подрібнення та змішування харчових продуктів.
Він має два рівні швидкості, що дозволяє змішувати продукти з різною інтенсивністю. Блендер оснащений 4-важільним лезом з дуже міцної нержавіючої сталі, яке ідеально подрібнює і змішує як м'які, так і тверді продукти. Леза, розміщені в чашці, обертаються на високих швидкостях, що дозволяє точно і рівномірно фрагментувати продукти. Глечик ємністю 1,5 л виготовлений з твердого пластику, що не містить BPA. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що блендер прослужить вам багато років.
Блендер AD 4085 - це універсальний інструмент, який дозволяє приготувати різноманітні рецепти, такі як коктейлі, смузі, супи, соуси та вершки. Його простота використання, універсальність та ефективність роблять його незамінним помічником у приготуванні різних страв та напоїв. Блендер з високою потужністю дозволяє швидко та якісно змішувати інгредієнти, забезпечуючи ідеальну консистенцію. Крім того, завдяки високій якості матеріалів, з яких виготовлений блендер, ви можете бути впевнені в його довговічності та надійності.
Блендер
Легкий глечик з пластику AS – без BPA
Ємність глека 1,5 літра
Ніж з нержавіючої сталі з чотирма лезами
Функція пульсу
2 налаштування швидкості:
- I: максимум 16 000 обертів за хвилину
- II: максимум 20 000 обертів на хвилину
Корпус з ПП-пластику
Кришка зі знімною мірною чашкою
Пластикова мірна чашка з максимальною ємністю 64 мл
Знімний ріжучий модуль з глечика дозволяє легко чистити
Нековзні ноги
Вбудований запобіжник захисту від перегріву
Розміри пристрою: 15x19x37см
Тип штекера: C
Довжина шнура живлення: 120 см
Колір шнура живлення: білий
Потужність: 1000 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Импульсный режим | Да |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.42 кг |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Объем кувшина | 1.5 л |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 145 ₴












