Передовий блендер, завдяки якому можна легко приготувати смачний пиріг або коктейль.
Він оснащений енергозберігаючим двигуном потужністю 350 Вт і лопатями з нержавіючої сталі, які забезпечують ефективне та безшумне використання. Він простий у використанні та чищенні. Також зручно мати ергономічну ручку.
Блендер ADLER AD 4617 - ідеальний продукт для людей, які шукають високоякісне та просте у використанні кухонне начиння. Хочеш полегшити роботу на кухні? Наш професійний блендер дозволить вам швидко і без зусиль приготувати смачний фруктовий смузі або овочеву пасту на сніданок, суп або соус на вечерю або овочевий коктейль на вечерю. Вам не потрібно інвестувати в складне кухонне обладнання та мати справу з заплутаними інструкціями! Завдяки нашому рішенню все, що вам потрібно, це кілька хвилин, і ви можете насолодитися здоровою закускою!
Блендер був виготовлений з міцних матеріалів і розроблений таким чином, що за кілька швидких рухів ви можете змішати улюблені продукти та приготувати здорові страви. Елегантний сріблясто-чорний корпус приховує двигун потужністю 350 Вт. Леза з нержавіючої сталі впораються зі змішуванням твердих фруктів та овочів. Завдяки цим перевагам ми можемо забути про дратівливі пілінги в смузі і, безумовно, скоротити час приготування! Тиха робота - ще одна перевага нашого продукту.
Номінальна потужність: 350 Вт
Сучасний, ергономічний дизайн
Леза з нержавіючої сталі
Сталиця з нержавіючої сталі
Одна швидкість живлення
Тихий двигун
Тип штекера: C
Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Черный |
| Характеристики погружного блендера | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.52 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Колка льда | Да |
| Мерный стакан | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴











